Milodar, či ofera

Prosba o mimoriadne príspevky

Milé sestry a milí bratia,

v tejto náročnej dobe sa na Vás obraciam s prosbou o pomoc. Ide o pomoc pre našu cirkevnú rodinu, pre náš cirkevný zbor.

V čase, kedy sa aj na Slovensku šíri vážne vírusové ochorenie, boli v záujme ochrany zdravia zrušené mnohé cirkevné aktivity. Najmä služby Božie. Náš kostol ostal tiež na dlhé týždne zatvorený. Napriek tomu sa oň staráme. K nákladom spojeným so starostlivosťou o kostol a priľahlý zborový areál musíme prirátať aj ostatné finančné náklady na prevádzku farského úradu. Bez peňažných príjmov vo forme milodarov a pravidelných ofier sa finančné možnosti nášho cirkevného zboru výrazne obmedzili.

Chcem Vás preto úprimne poprosiť, aby ste aj v tomto ťažkom období mysleli na náš zbor. Obraciam sa na vašu ochotu prispieť na potreby nášho zboru. Svojim príspevkom môžete dnes vo veľkej miere pomôcť tomu, aby sme sa po uvoľnení ochranných opatrení vrátili späť do duchovne a hospodársky živého a zdravého spoločenstva. Venujte, prosím, svojmu zboru milodar, či oferu tak, ako sme to robievali, keď sme sa stretávali na bežných Bohoslužbách a iných zborových podujatiach. Podľa svojich možností vo výške, akú uznáte za vhodnú.

Svoje príspevky môžete posielať bezhotovostne prostredníctvom bankového prevodu na zborový účet číslo: IBAN: SK67 5200 0000 0000 0516 7301 s informáciou pre prijímateľa, že ide o milodar

alebo pomocou mobilnej aplikácie vašej banky zosnímaním QR kódu.

Po zosnímaní QR kódu je potrebné doplniť sumu a meno.

Vopred Vám ďakujem za vašu ochotu a láskavú pomoc.

Buďme všetci zdraví.

S prianím Božieho požehnania